WordPress is bijna klaar voor de volgende release!

webhostingDe eerste bètarelease van WordPress versie 4.1 is uitgekomen. Met dit programma, dat onder een gpl-licentie beschikbaar wordt gesteld, is het mogelijk om een blog op te zetten en bij te houden.

WordPress is eenvoudig in te stellen en kan binnen vijf minuten draaien als er al een server met php en MySQL beschikbaar is.

Er zijn mogelijkheden om de functionaliteit van WordPress, naast bloggen, verder uit te breiden en het uiterlijk met nieuwe plugins en verschillende thema’s aan te passen. Met name het ‘Twenty Five Teen’ thema is erg mooi en mobiel vriendelijk.

Versie 4.1 bevat onder meer een nieuwe standaard thema. Verder is er een optie die alle toolbars laat verdwijnen als je tekst invoert, iets wat je beter zou moeten laten concentreren.

Meer informatie over alle nieuwe veranderingen vind op de pagina van WordPress.

Bron: Worpress.org

 


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*